Tento_zlaty_Rolls_Royce_moze_byt_vas_len_za_16_Bitcoinov_2017

Vzácny Rolls-Royce Ghost s atraktívnym matným, zlatým náterom bol uvedený do predaja s požadovanou cenou 117 995 libier (približne 160 000 dolárov), ale má veľmi zaujímavú možnosť ako ho získať. Namiesto tvrdej hotovosti, predávajúci chce, aby platba bola vykonaná len vo vituálnej mene Bitcoin. Je inzerované na stránke Auto Trader a je prvým automobilom vo Veľkej Británií, ktorý bol kedykoľvek uvedený doponuky výlučne v kryptomene.

Ak ste v poslednej dobe sledovali správy, budete si vedomí toho, že hodnota digitálnej meny sa v posledných dňoch rozrastala až do obrovských výšok a poprvýkrát prekonala 10 000, ako aj 15 000 dolárov… Redaktorka redakcie spoločnosti Auto Trader, Erin Bakerová poznamenala: “Vzhľadom na rýchly nárast popularity a hodnoty virtuálnej meny Bitcoin v posledných rokoch nie je žiadnym prekvapením, že sa predajcovia teraz pokúšajú obchodovať práve týmto spôsobom, čo predstavuje obrovský trend a v súčasnosti dosahuje vysoké hodnoty.

Súvisiace: Predaj “veľkolepého” strešného bytu v Miami – ale akceptujú iba Bitcoin

Ponúkajúci Rolls-Royce zlatej farby je štvordverovým model Ghost 2010 s najazdenými 35 000 kilometrami a 6,6-litrovým motorom o sile 563 koní. Okrem špeciálneho laku na vonkajšej strane je vybavený 360-stupňovým kamerovým systémom, aktívnym tempomatom, automatickým brzdením a Freeview TV, spolu so zabudovanou chladničkou a držiakom na šampanské.

Tento_zlaty_Rolls_Royce_moze_byt_vas_len_za_16_Bitcoinov_2017_1

Tento_zlaty_Rolls_Royce_moze_byt_vas_len_za_16_Bitcoinov_2017_2

Aby to bolo ešte zaujímavejšie, s vozidlom je súčasne na predaj poznávacia značka GO07DEN (pravopis Golden), ktorá je ponúkaná za ďalších 8 000 libier (10 800 dolárov).

Súvisiace: Bitcoinová mánia by mohla podporiť celosvetové úsilie o zosadenie dolára

Majiteľ Roller, ktorý má sídlo v Oldham v Greater Manchesteri, spoločnosti Auto Trader povedal: “Prečo obchodovať s Bitcoinom? V týchto dňoch sa považuje za bežnú menu. V súčasnosti je bezpečnou, pohodlnou a neuveriteľne cennou, takže pre mňa je rozumné s ňou obchodovať. Jedná sa o budúcnosť. ”

Tento_zlaty_Rolls_Royce_moze_byt_vas_len_za_16_Bitcoinov_2017_3

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: The Sun

Facebook komentár