Ak Vás zaujal niektorý z článkov a chcete podporiť našu prácu, najjednoduchší spôsob ako tak urobiť je kliknúť na “páči sa mi to“, alebo náš článok “tweetowať.  Vaša odozva nás vedie k tomu aby sme pokračovali v publikovaní a preto Ďakujeme za každú jednu návštevu, odporúčenie, zdielanie, like alebo tweet… :-) Team portálu www.FinancnyTrh.com

Každých pár rokov spoločnosť Ferrari oslovuje študentov na niektorých z najprestížnejších svetových automobilových škôl dizajnu a vytvára pre nich súťaže ohľadom budúcnosti značky Ferrari. Prvá takáto súťaž v oblasti dizajnu bola prvý-krát zorganizovanou v roku 2005 a opäť sa tak udialo v roku 2011.

A aktuálne to má znova v pláne a ich súčasným cieľom je navrhnutie Ferrari pre rok 2040. Do prvého kola sa sa dostalo okolo 50 škôl a tento počet už bol od tej doby zúžený, pre štyroch finalistov.

Patrí medzi ne Hochschule Pforzheim z Nemecka, Hongik University z Kórei (predchádzajúci víťaz), ISD-Rubik z Francúzska a americká College for Creative Studies z Detroitu. 

Súvisiace:
Ako automobilka Ferrari udržuje imidž svojej značky
Nové špeciálne Ferrari F12tdf v limitovanej edícií 799 kusov

Víťaz bude vybraný porotou, ktorej členom bude vedúci predstaviteľ dizajnu automobilky Ferrari – Flavio Manzoni, šéf divízie Pininfarina – Paolo Pininfarina, závodný jazdec Sebastian Vettel a niektorí slávny majitelia značky Ferrari, ako sú Jay Kay a Nick Mason.

K dispozícii je taktiež aj hlasovanie pre ocenenie od fanúšikov, kde hlasovanie je vykonané cez Facebookovú stránku automobilky Ferrari.

Víťazi budú vyhlásení 15.januára 2016.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Facebook komentár