Niekedy je výhodou mať za priateľa Cristiana Ronalda.

Podľa správ portugalského portálu Move Noticas, hviezda Realu Madrid údajne jeho agentovi a blízkemu priateľovi, menom Jorge Mendes, kúpila ako svadobný dar grécky ostrov.

Ronaldovi sa počas minulotýždňovej Mendesovej svadby ušla pocta v podobe svedka. Keďže si Ronaldo Menedesa veľmi váži, dal mu to najavou aj sumou za celkom špeciálny svadobný dar.

Kým väčšina ľudí obvykle kupuje drahé kuchynské spotrebiče a striebro, Ronaldo dal prednosť gréckemu ostrovu.

Od decembra roku 2014 bolo na predaj už 20 gréckych ostrovov.

Súvisiace: 

9 nádherných gréckych ostrovov o ktorých ste pravdepodobne nikdy nepočuli
Pripravte sa na “rozsiahly výpredaj” gréckych ostrovov

Presný objem peňazí za tento darovaný ostrov ešte nebol ohlásený. Ale podľa Private Islands Online, náklady na kúpu gréckeho ostrova sa pohybujú od 3,4 milóna po 54 miliónov amerických dolárov. Z jeho ceny si však Ronaldo starosti nerobil. Len za posledný rok zarobil takmer 80 million dolárov a podľa časopisu Forbes, sa stal tretím najlepšie plateným športovcom sveta.

Mendes za svoju kariéru spravil prestupy za viac ako miliardu libier. Medzi jeho prominentných klientov patrí okrem Cristiana Ronalda napríklad aj José Mourinho, David De Gea, Diego Costa, Radamel Falcao a ďalší.

Superagent Mendes si za ženu zobral Sandru Barbos. Na svadbe sa objavili ďalší ľudia z Realu Madrid vrátane prezidenta Florentina Pereza, Fabia Coentraa, Pepeho. Medzi hosťami bol aj legendárny tréner Sir Alex Ferguson.

Jorge Mendes je považovaný za jedného z najmocnejších ľudí vo futbale.

Preložila: Miroslava Dugová – Realitná maklérka

Zdroj: Move Noticas, EspnFc

Facebook komentár