Draper_Burgre_a_kava_budu_za_5_rokov_kupovane_kryptomenami_2018

Burgre a káva budú kopované cez kryptomeny skôr, než si myslíte. S týmto vyjadrením prišiel predstaviteľ z oblasti rizikového kapitálu a fanatik z oblasti Bitcoinu – Tim Draper.

Draper pred publikom v San Franciscu poznamenal: “Za päť rokov, ak pôjdete do Starbucksu alebo McDonaldu a pokúsite sa kúpiť hamburger alebo kávu s fiat menou, osoba na pulte sa Vám bude smiať,” … “Je skutočne potrebná mena, ktorá je globálnou.”

Súvisiace: Aplikácia pre obchodovanie – Robinhood predstavuje kryptomeny

Draperova prezentácia na konferencii Blockchain Connect prišla s videom a pomohla naštartovať celý deň panelových diskusií a prezentácií od vývojárov a investorov. Táto udalosť bola tak preplnená, že ľudia miestnosť preplnili a stáli dokonca až na chodbách kde jeho slová počúvali v televízoroch.

Tim Draper

Tim Draper

 

Draper, ktorý v prvých dňoch internetu podporoval spoločnosti vrátane Skype a Baidu, zarobil svoje osobné bohatstvo na mene bitcoin a nedávno obrátil svoju pozornosť na počiatočné ponuky mincí (ICO).

Súvisiace: Ťaženie kryptomien spôsobuje nedostatok grafických kariet na trhu

V máji povedal, že sa zúčastňuje na ICO Tezos, jednej z najväčších kryptografických ponúk minulého roka. Táto dohoda bola ovplyvnená konfliktom a zakladatelia musia aktuálne čeliť rôznym sporom.

Draper povedal, že v technológia blockchain bude čeliť “nekonzistentnému rastu”, ale v priebehu času bude mať vplyv na “veľké množstvo priemysľov”.

( AK by niekoho bavili preklady podobných “finančných článkov” pre komunitný projekt, nech sa Nám ozve na Facebook do správy )

Zdroj: FoxBusiness, MarketWatch

Facebook komentár